ISLAK MENDİLLER

Goo.N Islak Mendil Dolum Paketi 6x70

Goo.N Islak Mendil Dolum Paketi 6×70

22,00 TL

Goo.N Islak Mendil Dolum Paketi 3×70

13,00 TL

Bebeğinizin sağlıklı büyümesi için bebek bezine dikkat ediyorsunuz. Bununla beraber bebeğinizin altını temizleme işlemini son derece kolaylaştıran ıslak mendillerde de neyi tercih ettiğiniz çok önemli. Kullanacağınız ıslak mendilin içeriğinin doğal olmasına, bebeğinizin cildini yıpratmayacak bir yapıda olmasına dikkat etmelisiniz.

Goo.N bebek bezlerinin narin dokunuş özelliği ıslak mendillerinde de mevcutdur. Bu narin dokunuşun altında yatan özelliklerden ilki sağladığı yumuşacık temas hissidir. Bunun dışında Goo.N ıslak mendiller, ıslaklık seviyesinin en önemli ayrıntılardan biri olduğu bilgisinden yola çıkarak hazırlandı. Islaklığı gitmiş mendiller kadar aşırı ıslak mendiller de bebeğinizde sıkıntı oluşturacağı için Goo.N ıslak mendiller ideal bir ıslaklık seviyesiyle üretilir.

Goo.N ıslak mendillerin özel narin dokunuşunun temelinde yatan özelliklerin bir diğeri ise içeriğinin tamamen doğal olması. Alkol, paraben veya parfüm gibi bebeğinizin cildine zarar verebilecek içeriklerden tamamen arındırılmış olan Goo.N ıslak mendilleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

• Saf pamuktan oluşan yapı
• Yumuşak dokunuş hissi
• İdeal ıslaklık seviyesi
• Parfüm, alkol ve paraben katkısız
• Tamamı Japon üretimi