Üretici Firma

Uzak Doğu’nun Kağıt Ürünleri Devi
Japonya’nın dünya devi kağıt ürünleri şirketi Daio Paper Corporation, çeşitli kategorilerde Japonya pazarlarında lider konumda bulunmaktadır. 5 Mayıs 1943 tarihinde kurulan şirket Mart 2011 sonu itibarıyla 357 milyon ABD Doları seviyesinde bir sermaye birikimine sahiptir.

Şirketin grup olarak toplam yıllık cirosu 5 milyar ABD Doları seviyelerine yaklaşmaktadır. Merkez ofisi Tokyo’da yer alan Daio Paper Corporation, Japonya’da Osaka, Nagoya ve Fukuoka şehirlerinde ve Japonya dışında ABD’nin Oregon eyaletinde, Havai’de ve Şili’de şubelere sahiptir.

Birkaç üretim tesisinden biri olan Mishima Mill, 1.600.000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur. Firma gazete, baskı ve kaplama kağıtları, yapışkan kağıtları ve özel kağıtların yanı sıra çeşitli kategorilerde ev ve kişisel bakım ürünleri de üretmektedir.

Bu ürünler arasında bulunan bebek bezleri, tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, pedler, kağıt havlular ve benzeri ürünlerden oluşan toplam kağıt ürünleri pazarında Daio Paper Corporation, Japonya pazarında %15 civarında seyreden payla pazarın lideri konumundadır.

İthalatçı Firma

Ayrıcalıklı ürünler diyarına hoş geldiniz!
2012 yılında kurulan Talia Group olarak öncelikli amacımız güven, pratiklik ve kaliteyi bir arada sunmak ve hepsi üstün Japon teknolojisi ile üretilen Premium ürünlerimizi siz ayrıcalıklı müşterilerimizle buluşturmak.

Kaliteden ve güvenden asla taviz vermeyen, müşteri odaklı, yenilikçi ve dinamik çalışanlarımızla sizlere hak ettiğiniz ürünlerle tanıştırmaya devam edeceğiz. Talia Group olarak kalite ve güveni hedefleyen müşterilerimize Goo.N bebek bezleri, ıslak mendiller, ıslak mendil kutusu ve yetişkin çocuk bezlerini, Natura Ped markalı kadın idrar pedlerini, Elleair markalı geniş ebatlı ıslak havluları, NeoChemir ve Menard markalı cilt bakım ürünlerini sunuyoruz.

Her biri çok özel yenilikler içeren ve üstün teknoloji ile üretilen bu ürünler Talia Group ile artık sizlerle. Ayrıcalık olmak Talia Group ile size çok yakın.

Goo.N Eliniz Kadar Özenli

goo.n türkiye, goon bebek bezleri

Bebekler Mutlu, Anneler Huzurlu

Goo.N, İngilizcede “iyi bebek bezi” anlamına gelen “Good Nappy”den türetilmiş bir marka ismidir. Kelimenin okunuş şeklinin Japonca dilindeki karşılığı ise “iyi ve aktif biçimde büyümek”tir. Bebek bezinin üreticisi Daio Paper Corporation, markanın ilk geliştirilmesinden bu yana bütün çalışmalarını bebeklere, gelişim çağlarına en uygun bebek bezini hazırlamaya yönelik olarak yapmakta ve bebeklerin sağlıklı büyümesinin temel gerekliliği olan sınırsız hareket kabiliyetinin sağlanmasına yönelik geliştirme arayışlarına ara vermeksizin devam etmektedir.

Bebek bezi, bebeğinize sizin ellerinizden çok daha uzun süre temas eder. Sizin dokunmaya kıyamadığınız o hassas cildini günün neredeyse 24 saati boyunca sarıp sarmalar. Öyleyse kullanacağınız bebek bezinin en az anne şefkati kadar yumuşak olması gerekmez mi?

Goo.N bebek bezleri, bu fikirden yola çıkarak bir anne ile bebeğinin, bebek bezinden bekleyebileceği her şeyi bir araya getiriyor. Neler mi?

Pamuksu yumuşaklığa sahip benzersiz bir doku,
En ufak hareketlere bile duyarlı esnek yapı,
Nefes alan yapısı sayesinde cildi havasız bırakmayan bir dış yüzey,
Bez ile bebeğinizin cildi arasındaki temas yüzeylerini en aza indiren ve bebeğinizin cildinin gün boyu kuru ve rahat kalmasını sağlayan, tahriş olmayı azaltan hava dolgulu katman,
E vitamini içeren ve pişiği engelleyen kremli doku,
Birçok özelliğe sahip ve Japonya’nın dünya devi kağıt ürünleri firması Daio Paper Corporation tarafından üretilen Goo.N bebek bezi, uzun yıllardan beri Japonya, Rusya, Çin ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde bebeklerin ve annelerin özgürlük ve mutluluk kaynağı.